Konferencija o važnosti i utjecaju provedbe tjelesne aktivnosti u prenatalnom periodu na prevenciju pretilosti kod djece

U okviru programa FIT-Fizički Izazovi Trudnoće, u petak, 21.10.2022. provodimo Konferenciju o važnosti i utjecaju provedbe tjelesne aktivnosti u prenatalnom periodu na prevenciju pretilosti kod djece, koja će se održati u hotelu President u Solinu, u vremenu od 11.00 do 15.00 sati, a koju organizira naša udruga Klub trudnica i roditelja Split u okviru programa FIT, u partnerstvu s Gradom Solinom te uz potporu Ministarstva zdravstva i Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade.

Pozivamo sve zainteresirane stručnjake koji se bave pružanjem zdravstvenih i ostalih usluga podrške ženama u prenatalnom i postnatalnom razdoblju da se prijave na sudjelovanje na ovoj Konferenciji.
Broj mjesta je ograničen, a prijave su moguće putem e-maila:
?info@klubtrudnica-split.hr

Bit će nam čast i zadovoljstvo da Vašim dolaskom uveličate ovaj događaj.